Секрет болю в спині у ваших ногах: виконуйте ці 5 вправ і забудете про біль

Здоров'я

Ноги й спина — важливі частини нашого тіла, оскільки вони допомагають нам переміщатися в просторі й виконують опорну функцію. Скільки ж навантаження вони беруть на себе щодня!

Джерело

Якщо людина відчуває біль в спині, швидше за все його спричиняють ноги. А вихід є: точковий масаж, який відомий нам з китайської медицини. Ним лікують різні види захворювань більше ніж 5000 років. Також часто люди використовують голковколювання: принцип схожий, але замість голок ми будемо використовувати власні пальці.

Отже, для вас ми приготували 5 вправ, які допоможуть уникнути болі в спині й зміцнити свою опорно-рухову систему.

1. Натискайте на пальці ніг

Перед будь-яким масаж чи вправами м’язи необхідно розігріти. Найкращим варіантом є стиснення пальців ніг.

Ляжте в зручне вам положення, зігніть ноги в колінах та візьміть долонями пальці ніг. Після 5 секунд повертаєтеся в вихідне положення. Цю вправу потрібно виконувати в 3 підходи по 10 разів.

2. Ходьба на пальцях ніг

Така вправа зміцнить не лише ваші ноги, а й вдало підтягує живіт. Ходіть на носочках протягом 20 секунд. Після цього відпочинок й знов повторення. Мінімальна кількість разів — 5.

3. Зміцнюємо щиколотки

Дуже часто защемлення та скорочення м’язів щиколоток провокують біль в спині. Щоб позбутися цього неприємного відчуття, ляжте на спину й підніміть одну ногу перед собою. Витягніть кисть ноги й виконуйте кругові рухи протягом 10 секунд.

4. Опір згину

Ця вправа залучає працювати маленькі м’язи на ногах, які важко виконують опорну функцію. Сядьте на підлогу й витягніть ноги перед собою. За стопи покладіть рушник, а руками візьміться з його кінці. Рушник потрібно тягнути на себе, впираючись ногами. Вправа виконується 10 разів по 5 секунд.

5. Піднімання олівця пальцями ніг

Покладіть олівець на підлогу й підніміть його пальцями ніг. Виконуйте по 5 разів на кожну ногу. В кінці вправи затримайте олівець пальцями на 10 секунд.

Будьте здоровими!

Sharing is caring!