Про нього забула смерть! Літнього чоловіка в аеропорту мало не сприйняли за мандрівника у часі й все через його вік, вказаний у паспорті

Світ

Старий здивував працівників аеропорту, коли на стійці реєстрації показав їм свій паспорт. Дата народження пасажира виявилася настільки рідкісною, що співробітники спочатку відмовилися вірити своїм очам. Судячи з усього, перед ними стояв найстаріший чоловік на планеті, інформує Ukr.Media.

Літній чоловік з Індії, якого звуть Свамі Шивананда, залишив співробітників аеропорту у замішанні, коли показав їм свій паспорт, щоб зареєструватися на рейс. Він летів з рідної Калькутти до Лондона з пересадкою в Абу-Дабі та ледь там не залишився.

А винна у всьому дата народження, яка вказана у документі старого. Цифри настільки здивували працівників за стійкою реєстрації гостей, що їм знадобився час, щоб розібратися в ситуації.

Річ у тім, що Свамі Шивананда, згідно з його паспортом, народився у 1896 році. Якщо вірити документу, то у 2019-му дідові виповнилося 123 роки. Співробітники служби безпеки перевірили документ, однак не знайшли у ньому слідів підробки та пропустили чоловіка на рейс. А поки незвичайний пасажир добирався до місця призначення, слава про нього розійшлася мережею.

Особливо дивує те, що дідусь, попри свій вік, веде активний спосіб життя, подорожує і відчуває себе чудово. Він не пам’ятає, коли востаннє хворів чи звертався до лікарів по допомогу, а усі проблеми вирішує виключно за допомогою медитації. Сам довгожитель зазначає, що вдячний своєму бідному життю у дитинстві, адже той період зробив його сильнішим як фізично, так і духовно.

Юнацтво Шивананда провів у горах і на свіжому повітрі, спілкувався з ченцями, які вчили його любити світ і свого ближнього. Завдяки повчанням Свамі навчився позбавлятися від негативних емоцій, які, як він вважає, забирають у людей роки життя. Тепер, коли дідусь став знаменитим, люди шикуються до нього у чергу, бо хочуть дізнатися його секрет довголіття. Але, за словами чоловіка, жодної таємниці в цьому немає.

Головне, на що варто звернути увагу, за словами старого, — це дисципліна. Довгожитель переконаний, що вміння контролювати себе — найважливіше, що є у житті. За допомогою такої простої здатності можна змінити свій раціон харчування, не потурати бажанням і змусити себе робити фізичні вправи. А ще у молоді роки Свамі відмовився від сексу і вважає, що утримання збільшує кількість прожитих років.

джерело

Sharing is caring!