Футбольна феєрія у Львові: підопічні Андрія Шевченка “знущалися” над збірною Сербії. Забито купу голів!

Спорт

Збірна України на Арені Львів знищила оборону Сербії

Команда Андрія Шевченка здобула феєричну перемогу та продовжує очолювати групу В

У третьому турі групового раунду кваліфікації Євро-2020 збірна України на «Арені Львів» приймала національну команду Сербії. Стартовий склад нашої команди нікого не здивував, Андрій Шевченко виставив оптимальний на сьогоднішній день склад.
З перших хвилин господарі активно атакували і показували «не словом, а ділом», що розраховують тільки на перемогу. Небезпечно пробивали з дальньої дистанції Євген Коноплянка та Олександр Зінченко, але удар на себе брали сербські гравці. Потім не менш небезпечно відповіли гості: Александар Прійовіч, після невдалого виносу головою від Віталія Миколенка, сильно пробивав з меж штрафного, але, на щастя, м’яч потрапив у сітку із зовнішнього боку. Через кілька хвилин Миколенко реабілітувався і зіграв просто блискуче, коли в останній момент завадив тому ж Прійовічу пробити з кута воротарського після навісу з флангу.
Перші гольові моменти почалися ближче до екватора першого тайму. Євген Коноплянка небезпечно пробивав з дальньої дистанції, але Дмитрович парирував в падінні м’яч, а потім Яремчук несильно пробив головою в руки воротарю. Проте, вже через пару хвилин українці зусиллями Віктора Циганкова зуміли не тільки розмочити рахунок, а й відразу піти у відрив. Спочатку 21-річний вінгер в один дотик відправив м’яч у сітку після флангового пасу від Караваєва, а вже в наступній атаці зробив дубль, чудово пробивши здалеку з центральної зони.
Навіть повівши в рахунку з упевненою перевагою, українці не зупинялися, небезпечно атакували і могли забивати ще, але в одних епізодах надійно грав голкіпер, а в інших банально не вистачало точності. На перерву команди пішли з комфортним для підопічних Андрія Шевченка рахунком – 2:0.
У роздягальні явно розмов про утримання рахунку не було, чому підтвердження – гол після першої ж атаки у другому таймі. Маліновський віддав пас на Коноплянку, а Євген в своєму фірмовому стилі змістився з лівого флангу в центр і точно пробив у дальній кут.
На 59-й хвилині зустрічі Караваєв зробив другий асист, віддавши з флангу прострільну передачу в центр штрафного майданчика на Романа Яремчука. 23-річний форвард скористався своїм моментом і забив перший в кар’єрі м’яч за національну збірну, змусивши Дмитровича четвертий раз витягувати м’яч з сітки воріт.
Серби виглядали дуже втомленими. Вони явно не були готові до такого погрому, який повинен був стати ще більшим. В середині другого тайму Міленкович рукою штовхнув Циганкова, але арбітр не наважився призначити пенальті. А за 16 хвилин до кінця основного часу Коноплянка взяв приклад з Циганкова і теж забив другий м’яч, причому виконання дуже схоже на його перший гол: знову зсув в центр і удар в дальній кут. У кінцівці матчу суперники обмінялися кількома атаками, але до серйозних загроз воротам справа так і не дійшла.
5:0 – сербам пора додому. Україна не тільки зберегла за собою першу сходинку в турнірній таблиці групи В, а й пішла у відрив від переслідувачів, так як Люксембург в більшості втратив очки в Литві, зігравши внічию (1:1). Саме зі збірною Люксембургу 10-го червня команда Шевченка проведе наступний матч відбору, після двох днів відпочинку. Шанси вийти на чемпіонат Європи зростають, але розслаблятися рано.