“Зробіть це!”: Популярний шоумен натякнув, чим зайнятися під час карантину через коронавірус

Шоу бізнес

Відомий український шоумен Сергій Притула дав українцям кілька порад з приводу проведення часу на період карантину, викликаного епідемією коронавіруса, передають Патріоти України.

Всі ці поради дано в цілком зрозумілій для Притули гумористичній формі, але всі вони по суті – дуже слушні й корисні.

Шоумен порадив скористатися карантином, щоб провести максимум часу зі своїми дітьми. Ще одна порада – почати вивчення іноземних мов. Адже саме це заняття – з найпопулярніших серед тих, які люди відкладають “до кращих часів”. А зараз як раз ті самі “кращі часи” настали.

Також можна почати вчитися грати на музичних інструментах або вдосконалити вже наявні навички. Напевно чимало людей хочуть навчитися музикування і навіть купили інструменти, але, як то кажуть, руки не доходять. А ось тепер можна зробити так, щоб дійшли.

Під час карантину також можна спробувати свої сили в кулінарії. Чимало людей хотіли б приготувати що-небудь за якимось екзотичним рецептом або рецептом з, так би мовити, високої кухні. І нарешті настав час втілити мрію в життя.

Сергій Притула також порадив під час карантину з розумом використовувати інтернет. Використовувати його як джерело знань та корисної інформації, як помічника в оволодінні новими навичками і як дуже хороший засіб, щоб урізноманітнити життя українців і зробити перебування на карантині цікавим і корисним.

Sharing is caring!