Рік після траrедії: в аварії заrинyла актриса «Дизель ш0у» Марина Поплавська …

Шоу бізнес

20 жовтня 2019 виповнився рік з дня смерті актриси Марини Поплавську . В цей день близько 6:00 під Києвом автобус з артистами «Дизель Шоу» врізався в фуру. Марина загинула на місці, оскільки основний удар при зіткненні припав на праву передню частину автобуса – вона виявилася повністю зім’ята фурою повідомляють Факти

Марина не була професійною актрисою і навіть пишалася тим, що до виходу на сцену вона 23 року попрацювала в школі, де викладала українську мову та літературу.

«Я дуже люблю дітей, школу, атмосферу в ній і жити без цього не можу … Дуже багато образів я підглядаю саме тут. Особливо яскравим вийшов образ колоритною директриси в скетчкому “На трьох”, списаний з моєї першої шкільної вчительки Надії Костянтинівни Без’язиковой », – розповідала Марина.

Проте ще під час навчання Навчання в університеті Марина захопилася грою в КВК і стала зіркою відомої команди «Дівчата з Житомира», якій присвятила 20 років свого життя.

Кумирами Поплавську на сцені були знамениті актриси минулого Фаїна Раневська, Людмила Гурченко і Тетяна Васильєва. Їхній приклад вона намагалася слідувати, приймаючи себе такою, якою вона є. Їх приклад показав їй, що зовнішність (актриса довгий час комплексувала через зайвої ваги) – далеко не головне в житті.

«Коли я стала більш відома, не всякий вже вирішувалося на іронію і компліменти типу« хорошої людини повинно бути багато ». Зараз вже не зачепиш, тому що так відповім, що «чоловік вийде через зачинені двері», – жартувала вона.

Поплавська НЕ ​​комплексувала через зайву вагу

Проте за останній рік Марина позбулася понад 20 зайвих кілограмів, вона вела здоровий спосіб життя і могла годинами говорити про правильне харчування і ставлення до себе.

«Перший і єдиний рецепт, яким я поділюся: Люби себе», – повторювала вона.

Актори «Дизель Шоу» важко пережили загибель своєї «мами». Їй вони присвятили дуже зворушливу пісню, яку виконали на одному з концертів.

Поховали Поплавський 22 жовтня на центральній алеї Корбутовского кладовища в Житомирі. Перед цим всім бажаючим надали можливість попрощатися з улюбленою актрисою в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Кочерги.

Навигация по записям

Piшeння сyдy: «Цiнu нa газ нe зaкoннi. Укpaїнцi мають пpaвo вuмaгaтu пеpеpахyнoк за 2,5 роки »“Прийшов час його закривати”: Цю недільну новину чекали половину країни. Парубій вже в…

Sharing is caring!