Ми повинні це зробити: Зеленський з дружиною їздили в гості до Заворотнюк

Шоу бізнес

Володимир Зеленський з дружиною Оленою були в гостях у Анастасії Заворотнюк, яка зараз бореться з раком головного мозку

Анастасія Заворотнюк і Володимир Зеленський – давні друзі. Актриса, яка зараз бореться з раком головного мозку, брала участь в шоу “Кварталу 95”, знімалася з нинішнім президентом України в фільмах. Більш того, Володимир Олександрович разом з дружиною Оленою гостювали у “прекрасної няні”. Було це, правда, ще задовго до того, як Зеленський проміняв шоу-бізнес на політику.

Ми знайшли архівні фото, на яких видно, як Зеленський і Заворотнюк веселяться, проводячи час разом. Це кадри зі зйомок шоу “Вечірній Київ” в 2013 році.

Зеленський з дружиною їздили в гості до Заворотнюк: спливли подробиці

Заворотнюк і Зеленський на шоу “Вечірній Київ” (фото: detector.media)

На проект Заворотнюк завітала з дочкою Ганною, якій на той момент було 17 років. І відразу ж зірка отримала масу компліментів від Зеленського.

“Ти, що її в шість народила?” – звернувся до актриси Зеленський.

Заворотнюк зацінили жарт.

В цілому Анастасії тоді дуже сподобалася компанія Зеленського і Жидкова. А під кінець шоу Заворотнюк зізналася, що товаришує з дружиною Володимира і одного разу навіть брала сімейство Зеленських у себе в гостях.

А через кілька років, коли Зеленський став президентом України, Заворотнюк дуже тепло привітала його з вступом на нову посаду.

“Володя, я знаю, який ти невтомний і захоплений трудоголік на майданчику, як ти включаєшся на 100% в кожну стоїть перед тобою завдання. Я щиро рада, що ти виходиш на абсолютно новий рівень, що ти вже здобув таку велику і важливу перемогу. бажаю з усією притаманною тобі енергією, віддачею і правдивістю існувати в цьому новому статусі, стати справжнім благом для своєї країни і народу, який тобі довірився. Успіхів! Вітаю! ” – написала Заворотнюк в соцмережі.

Пост в Instagram Анастасія супроводила фото зі знімального майданчика фільму “Службовий роман. Наш час”, в якому вони знімалися.життяНаша “Мрія” підірвала мережу, проїхавшись по автобану в Німеччині (відео)

Зеленський з дружиною їздили в гості до Заворотнюк: спливли подробиці

RBC

Sharing is caring!