Кончіта Вурст перетворилася на брутального мачо, як виглядає оновлена зірка Євробачення

Шоу бізнес

“Жінка з бородою”, яка перемогла в пісенному конкурсі Євробачення 2014, оновила стиль

Австралійський співак Томас Нойвірт, відомий під жіночим альтер-его Кончіта Вурст, знову став самим собою. Через шість років після перемоги в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”, він зважився на кардинальну зміну іміджу. Артист позбувся накладних вій, зухвалих стрілок і довгого волосся. Як зараз виглядає найвідоміша в світі “жінка з бородою” овідомляє Clutch.

Кончіта Вурст, скріншот Instagram

Так, на нових фото Томаса складно відшукати хоча б натяк на жіночність. Він виглядає абсолютним бруталом з бородою, сережкою в носі та густими бровами. Свою мужність він підкреслює ще і стильним одягом. В основному “луки” зірки складаються з широких толстовок.

Багатьом шанувальникам дрег-квін Кончіти Вурст не віриться, що тепер їх кумир виглядає зовсім інакше. Адже в свій час виконавець надихнув багатьох на перетворення і пошук свого внутрішнього “я”.

Кончіта Вурст, скріншот Instagram

Проте раніше Нойвірт зазначав, що має намір розділяти персонажів. Кончіта тепер буде продовженням жіночного стилю виконання, а персонаж на ім’я Вурст буде виглядати як чоловік і вести себе брутально. Також співак додав, що незабаром він випустить нову музику.

Кончіта Вурст, скріншот Instagram

Джерело

Sharing is caring!