Ремонтуючи старий автомобіль, чоловік розкрив обшивку двері. Те, що він там знайшов не піддається поясненню…

Різне

Кожен з нас мріяв коли-небудь знайти скарб. І адже хтось знаходить! З сусідка на дачі відкопає на грядці монету часів Єлизавети, то друзі виявлять металошукачем купу всякого зброї на місцях боїв.

Ось одному анонімному любителю авто недавно взагалі випав джек-пот. Днями в Інтернеті з’явилася ціла серія знімків від везунчика, який купив старий автомобіль «з сюрпризом».

І ось як все було. Чоловік купив автомобіль на поліцейському аукціоні і не міг натішитися, що таким чином до нього не навідаються колишні власники або або співробітники поліції, заявляючи, що машина крадена. Нехай автомобіль і з пробігом, але зате він не потрапить в неприємності.

Радісний чоловік тут же відправився обкатувати покупку. Але незабаром машина зламалася – відмовила система управління стёламі. Він вирішив впоратися з поломкою сам, не звертаючись в автосервіс. Адже ціни там неабиякі, а поломка не те щоб серйозна.

«Зекономлю», – подумав чоловік і зайнявся ремонтом. Розкривши обшивку, він виявив сюрприз: загадковий чорний мішок. Наш герой захвилювався, хто знає, може це наркотики або бомба. Але цікавість перемогла, і він відстебнув ремінець. Усередині виявилися сім невеликих пакетиків, а в них … зелененький папірці з портретом Ендрю Джексона. Тобто, 20-доларові купюри!

Точну суму наш везунчик не називає. Так само не повідомляє що збирається з ними робити.

А як би ви вчинили, якби опинилися на його місці?

джерело

Sharing is caring!