Як дружина думає про чоловіка, таким він і стає

Події

Як дружина думає про чоловіка, таким він і стає. Бачить в ньому тільки недоліки і недоробки – вони збільшаться з кожним днем. І тоді навіть той чоловік, у якого є величезний потенціал бути хорошим чоловіком, стає рядовим недостойним партнером.

Якщо дружина не поважає свого чоловіка, його ніхто не поважає. Ні рідні, ні друзі, ні колеги. Можна сказати, що дружина на чолі свого чоловіка пише якесь слово, яке його характеризує. І згідно цього напису, з ним починають будувати стосунки інші люди. Ось так дружина не подумавши напише якусь фразу перманентним маркером, а потім дивується …

Якщо дружина не довіряє своєму чоловікові і не відкриває йому серце – йому ніхто не довіряє. Навіть якщо він повністю гідний такої довіри, все одно в ньому будуть постійно сумніватися всі навколо. І яке вже тут підвищення або нові перспективи!

Якщо дружина вічно всім незадоволена, то в родині все стають такими ж незадоволеними. Їм буде і квартира не та, і вечеря не той, і одяг, і відпочинок. І навіть батьки будуть здаватися абсолютно не такими, як треба.

Якщо дружина вважає, що можна було б трохи кращого чоловіка знайти, це перший крок до чоловічої зради. Говориться про те, що першою зраджує завжди жінка. Правда, вона це робить тільки подумки, – і викрити її в цьому складно. А чоловік зраджує фізично вже після того, як дружина дала йому такий «дозвіл» своїми думками про те, що він далеко не найкращий.

Якщо дружина скупа серцем, не бажає служити чоловікові, обігрівати його любов’ю і утихомирювати, він шукає для себе розраду в іншому.

Якщо дружина не дозволяє чоловікові займатися чоловічими справами – спілкуванням з друзями, рибалками, гаражами та іншими, на жіночу думку, дурницями, чоловік шукає відпочинку інакше – в випивці, комп’ютерних іграх, та інших не найрадісніших речах.

Якщо жінка не відкриває чоловікові серце, він стає жадібним. І тоді у нього і взимку снігу не випросиш, не те що квіти – на річницю. У той момент, коли жінка перекриває чоловікові доступ до свого серця, він закриває для неї доступ до свого гаманця.

Якщо дружина занадто самостійна – все сама і ніхто їй не потрібен, то чоловік стає безвідповідальним. Навіть якщо до цього він цілком добре відповідав не тільки за себе, він немов втрачає цю навичку, розслабляється і зростається з диваном.

Якщо дружина уразлива, то чоловік буде гнівливим. Гнів по-різному проявляється в наших характерах. Якщо дружина подумки невірна своєму чоловікові, то він буде скупий. А навіщо йому витрачатися на жінку, яка не сьогодні, так завтра знайде іншого і піде?

Якщо дружина чоловіка не слухається, постійно сперечається і норовиться, то чоловік перестане бути чоловіком. Він стає безвідповідальним і нерішучим, слабким і взагалі «ніяким».

Якщо дружина регулярно здійснює прискіпується до чоловіка – наприклад, «виносить йому мозок» або кпідвищує голос, ображає і так далі, то чоловікові залишиться два варіанти. Або він стає покірливим підкаблучником, з повністю зломленою волею і чоловічим Его. Або він теж починає чинити аналогічно ставитися до дружини – найчастіше це проявляється не тільки підвищеними тонами.

Якщо жінка занадто активна у зовнішній діяльності, чоловік стає пасивним придатком до телевізора. Хоча раніше міг бути цілком успішним бізнесменом.

Але є і зворотна сторона!

Якщо дружина бачить в чоловіка гарні якості і робить на них акцент – вони починають рости й примножуватися. Навіть якщо для цього немає ніяких підстав. Навіть якщо він не повинен був бути відповідальним – він таким стає. Не повинен бути начальником – а раптом стає. І так далі.

Якщо дружина поважає свого чоловіка, його починають чомусь поважати друзі і колеги. Вони підтримують його і допомагають в складних ситуаціях.

Якщо дружина довіряє чоловікові – йому довіряють інші люди.

Якщо дружина не приховує від чоловіка нічого, не обманює, відкриває своє серце – то чоловік не зможе обдурити дружину і зрадити їй.

Якщо дружина відкриває чоловікові серце, він стає щедрим. Він починає сам шукати приводи порадувати її і зробити її ще щасливішою.

Якщо дружина щиро служить своєму чоловікові – він з величезним задоволенням візьме її під свій захист. Буде про неї піклуватися і оберігати від усього.

Якщо дружина буде з розумінням ставитися до темпераменту чоловіка і намагатися його не ігнорувати – то чоловік заради неї зверне гори. Для цього потрібно навчитися бачити якості свого чоловіка, а не міряти його своїми стереотипами.

Якщо дружина хоче зберегти сім’ю, і щиро з любов’ю прикладає для цього свої жіночі зусилля, в серце чоловіка народжується таке ж бажання. І він починає допомагати в цій справі своїй дружині.

Фото ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Джерело

Sharing is caring!