Трамп: Я хотів би, щоб Зеленський приїхав у Білий дім

Події

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що хотів би провести зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у Вашингтоні.

“Я хотів би, щоб він приїхав у Білий дім, якщо у нього буде бажання. А я думаю, що він захоче”, – сказав президент у відповідь на запитання журналіста про те, чи має намір він запросити Зеленського у Вашингтон, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на “Інтерфакс-Україна”. 

Трамп додав: “Думаю, він приїхав би дуже швидко”.

“Він хороша людина. Його обрали в умовах неймовірної корупції в Україні, яка мене дуже турбує”, – зазначив президент США.

Нагадаємо, 24 вересня в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня цього року.

26 серпня Комітет із питань розвідки Палати представників США опублікував звіт співробітника розвідки США про липневу телефонну розмову Дональда Трампа з Володимиром Зеленським.

Зокрема, у звіті було зазначено, що Трамп просив Зеленського не звільняти Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України. Крім того, у звіті стверджувалося, що співробітники Білого дому оперативно заблокували доступ до всіх записів телефонної розмови Володимира Зеленського з Дональдом Трампом, включно з дослівною стенограмою.

23 жовтня тимчасово повірений США в Україні Вільям Тейлор у своїх свідченнях у Конгресі США в справі про імпічмент Трампа, окрім іншого, заявив, що США мають перестати ставитися до України як до об’єкта і почати сприймати її як незалежного гравця, який прагне до західних цінностей і відриву від агресивної Росії.

Sharing is caring!