“Струнка білявка з карими очима”: Тільки погляньте як виглядає дружина Данилюка. Неймовірно схожі між собою

Події

Олександр Данилюк – особистість в українській політиці не нова, він уже встиг попрацювати і міністром і взагалі у владній структурі. Зараз же, Данилюк став однією з найвпливовіших фігур у владі – секретарем РНБО.

Олександр Данилюк був частиною команди президента Зеленського з самого початку його походу в політику. Зеленський зумів розгледіти в Данилюку справжнього професіонала і саме тому йому дісталась посада секретаря РНБО.

Олександр Данилюк – потужний економіст і деякий час працював на посаді Міністра фінансів в уряді Гройсмана.

Звичайно, що багатьох цікавить іособисте життя політика. Без цього у нашій країні нікуди. Отже, детальніше про родину секретаря РНБО – Олександра Данилюка.

Олександр Данилюк одружений і має двох дітей. Дружина, Ольга Володимирівна Данилюк, уродженка Львова, отримала освіту в британському коледжі Saint Martin’s College of Art and Design в Лондоні, а також захистила докторську дисертацію в Royal School of Speech and Drama. Працювала театральним дизайнером в Нью-Йорку і Москві. Зараз працює театральним режисером в Лондоні.

Старшому синові Річарду – 15 років. Народився в Києві. Захоплюється фізикою, хімією та іншими точними науками. Зараз навчається в одному з найстаріших коледжів у Великобританії – Winchester College. Молодшому синові Володимиру – 8 років. Народився в Лондоні. Любить шахи і футбол.

До слова у Мережі можна знайти чимало спільних фото Данилюка з дружиною. Виглядають вони щасливою сімейною парою.

Sharing is caring!