Оскaженіла дружuна Луценка почала поrpoжувати Зеленськoму, їй відповіли: “Передайте бабі Язі третього тисячоліття …”

Події

Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко сказилася через швидкої інавгурації Володимира Зеленського

Прихильниця Петра Порошенка пригрозила новообраному главі держави жорсткими заходами, якщо той не буде дотримуватися вимог БПП. Її слова передає видання “Цензор.НЕТ”.

Парламентська Фракція “Блок Петра Порошенко” перейде в конструктивну опозицію, якщо після інавгурації рішення Володимира Зеленського будуть суперечити курсу, з яким весь цей час йшла чинна влада.

“Ми, якщо будуть вживатися дії проти нашого курсу, заходимо в конструктивну опозицію”, – заявила Ірина Луценко журналістам у Верховній Раді.

Українці тут же відповіли політику в інтернет-ресурсах. Користувачі розкритикували курс, яким Ірина Луценко закликає слідувати Володимира Зеленського. Деякі назвали дії Верховної Ради відвертим геноцидом проти українського народу:

“Рейтинг на рівні 10%, патрон пролетів на виборах як фанера, а у них« проти нашого курсу “; “Проти курсу на розграбування і геноцид українців? Звичайно Зеля буде проти мало того сподіваюся ви мерзоти будете в клітці вже філософствувати на цю тему”; “Якщо Зеленський не буде так само красти як БПП, то БПП піде в опозицію”; “Передайте бабі Язі третього тисячоліття, що все це буде вже в будь-якому випадку без неї. Її муженек-алконафт таки догавкался на свою голову. Біжи, Півдня, біжи … і баба Яга теж”.

Раніше Ірина Луценко заявила про відхід з Верховній Раді. Вона подала чинному президенту Петру Порошенко заяву про звільнення. Про це офіційно повідомила прес-служба БПП «Солідарність». Вона перестане виконувати обов’язки в парламенті ще до інавгурації Володимира Зеленського, яка повинна відбутися 20 травня.

Тим часом, свій пост може залишити і її чоловік – генеральний прокурор Юрій Луценко. У Верховній Раді вже збирають підписи заради його звільнення. Ініціативу висунув нардеп Ігор Луценко з партії «Батьківщина» і Єгор Соболєв з партії «Самопоміч». Їх повинні підтримати більше 150 депутатів.

Politeka

Sharing is caring!