Обручку приготував ще, будучи за гратами. Звільнений моряк Андрій Ейдер у госпіталі освідчився коханій: зворушливі фото

Події

Звільнений з російського полону 19-річний моряк Андрій Ейдер освідчився своїй дівчині Марині. Пропозицію хлопець зробив одразу після повернення в Україну, у госпіталі.

Моряк планував освідчитись коханій як тільки вийде з літака. Проте, Марина розповіла, що не встигла приїхати в аеропорт.

У планах було спочатку, що він вийде з літака і одразу зробить пропозицію. Але я про це не знала, мене не було біля літака, я тоді ще не прилетіла. Я прилетіла вже в госпіталь – і він зробив пропозицію вже там. Каже: “Будеш моєю дружиною?”. Я кажу: “Буду, куди я подінуся”, – розповіла дівчина.

Матір Андрія зауважила, що не відмовляла сина одружуватись. За її словами, Андрій завжди був самостійним у своїх рішеннях, а Марина давно стала членом їхньої родини. Закохані зустрічаються більше трьох років.

Що цікаво, найскладнішою виявилась покупка заручальної обручки для дівчини. Моряк попросив про це рідних через адвоката ще будучи за ґратами у Росії.

Новоспечені наречені ще не визначились з датою одруження. Кажуть, що скоріш за все відгуляють весілля наступного року.

Сам Андрій додав, що зараз, після повернення з полону, хоче пройти повне медичне обстеження й вилікуватись. Під час захоплення ФСБ РФ українських кораблів біля Керченської протоки в листопаді 2018 року, моряк отримав серйозне поранення руки.

 

Джерело

Sharing is caring!