Люди Ви навіть не здогадуєтесь як “Зеленський Вас усіх надурив” – Вкарчук

Події

У партії Вячеслава Вакарчука вважають, що Зеленський нас усіх надурив. У “Голосі” впевнені, що президент зробив все, щоб позбавити народних депутатів недоторканності. А щодо себе придумав не демократичний і неоднозначний підхід. Його імпічмент буде формальним. Про це повідомляє ЦН.

У партії Вакарчука вважають, що президент затіяв якусь гру в питанні його імпічменту. Адже заявили, що депутатів позбавили недоторканності шляхом змін до Конституції України. А шлях позбавлення президентської недоторканності Зеленський спростив.

Лідер фракції “Голосу” Сергій Рахманін вважає, що і процедуру імпічменту президента треба закріпити в Конституції України.

На його думку, законопроект, який вже зараз внесений до Ради про імпічмент президента, не має нічого спільного з процедурою відсторонення президента від влади.

“Цей законопроект має такий же стосунок до процедури відсторонення президента від влади, як жувальна гумка “Орбіт” до боротьби з карієсом”, — вважає нардеп.

Крім того, Рахманін піддав критиці взагалі всі президентські ініціативи. Зокрема, пакет законопроектів про внесення змін до Конституції України.

“Величезна кількість законопроектів не пов’язані між собою, безсистемні. Частково —  незрозумілі, частково шкідливі”, — зазначив Рахманін.

Отож, у партії “Голос” є багато претензій до президента. Мало того, у партії Вакарчука заявили, що Зеленський нас усіх надурив. Бо його ініціативи в Парламенті не принесуть користі Україні. А законопроект про імпічмент президента — це взагалі фількина грамота.

Sharing is caring!