Кому з перехожих на вулиці ви допомогли б в першу чергу? Психологічний тест

Події

Думаєте, чим зайняти нудний вечір серед робочого тижня? Що ж, здається, спеціально для цього придумали різноманітні психологічні тести, які допоможуть вам дізнатися себе абсолютно з іншого боку. І ось один з них, в якому ви повинні прислухатися до себе і зрозуміти, як би ви діяли в критичній ситуації. Уважно подивіться на ілюстрацію і уявіть, що ви зараз перебуваєте в цій обстановці. Уявіть, що ви стоїте на тротуарі або ви простий перехожий і йдете кудись у справах, і головне – повністю пориньте в світ, що виник у вашій голові.

А тепер, коли вам це вдалося (якщо не вдалося, то намагайтеся знову і знову), дайте відповідь на одне просте (як може здатися з боку) питання: кому б ви допомогли в цій ситуації? Швидко, не роздумуючи і підкоряючись лише своїм інстинктам. Кому б ви постаралися прийти на допомогу в першу чергу: літній жінці, що переходить дорогу, жінці з важкими сумками, хлопцю, у якого проблеми з машиною, або ж коту, за випадковою помилку вибіг на вулицю, повну небезпек? А тепер подивіться, що ваш вибір говорить про вас.

1.Якщо ви вибрали допомогу жінці похилого віку

Якщо першим вашим поривом було допомогти бабусі перейти дорогу, то, швидше за все, ви дуже моральна людина, що поважає традиції. Напевно ви раціональні і кожне своє рішення ретельно обмірковуєте, не слухаєте поривів серця і не йдете на поводу у емоцій при вирішенні питань, які можуть вплинути на ваше подальше життя. На превеликий жаль, вам буде досить важко знайти однодумців в нашому світі, який повний недосконалості і несправедливості.

2.Якщо ви вибрали допомогу жінці з сумками

Якби ви без роздумів кинулися до жінки і забрали її тяжку ношу, то в першу чергу можна відзначити те, що ви завжди з радістю допомагаєте іншим. Вам нескладно витратити свій час на те, щоб зробити когось хоча б трішки щасливішими, навпаки, це піднімає вам настрій і немов підживлює вас енергією. Також психологи схиляються до того, що ви любите перебувати в центрі уваги і це доставляє вам щире задоволення.

3.Якщо ви вибрали допомогу хлопцю з машиною

Якщо у вашому пріоритеті виявилося допомогти хлопцю з несправним автомобілем, це вказує на вашу серйозність і відповідальність. Швидше за все, ви обережні і також любите допомагати вирішувати людям всілякі проблеми – частково тому, що вам приносить задоволення вирішувати різного роду завдання. Ймовірно у вас багато друзів, які дуже вас цінують, люди відкриті вам і найчастіше довіряють. У колективі ви завжди займаєте позицію лідера.

4.Якщо ви вибрали допомогу коту

Очевидно, що тварин ви любите більше, ніж людей. Швидше за все, на це є свої причини, в яких було б непогано розібратися. Також про вас можна сказати, що ви дуже добрі і усвідомлюєте всю безпорадність братів наших менших, розумієте, що їм потрібна наша допомога для того, щоб вижити. Ймовірно, ви б також допомогли заблукавшій дитині. Можливо ви сумніваєтеся в людях і вважаєте, що не кожен з них заслуговує допомоги, зате тварини завжди щирі і добрі для нас. Подумайте, чому ви так вважаєте? Що наштовхнуло вас на такі думки?

Джерело:incredible.com.ua

Sharing is caring!