Даремно вони це зробили: “Звільнені моряки проігнорували вимогу Офісу Зеленського – ЗМІ

Події

Звільнені в’язні Кремля проводять зустрічі з екс-президентом України Петром Порошенко всупереч “побажанню” Офісу нинішнього лідера країни Володимира Зеленського.

З інсайдом з приводу Порошенко виступив в Telegram відомий Telegram-канал “Путч”, передає “Діалог.UA”.

“Путч” запевняє, що Офіс Зеленського настійно рекомендував звільненим колишнім в’язням Кремля не вступати в контакти з  Порошенко . Не всі послухалися.

” Підтвердився наш інсайд. Звільнені полонені Кремля проігнорували вимогу Офісу Володимира Зеленського і почали відкрито зустрічатися з Петром Порошенко “, – повідомив ресурс. Доказом того є зустріч екс-президента з Володимиром Балухом.

“Путч” звернув увагу на ключове заяву Балуха на цій зустрічі.

” Єдине, чого ми ніколи не хотіли і не хочемо – це щоб за наше визволення України заплатила своїми національними інтересами. Це найбільші побоювання наше “, – сказав колишній в’язень Москви. Це саме той момент, через який Зеленського серйозно критикували в останні місяці. Українці побоюються, що новий президент в домовленостях з Кремлем “здає” Україну.

Варто відзначити, що, крім Балуха, Порошенко провів  зустріч і з моряками ВМС України, які майже рік провели в катівнях російських в’язниць. Бачився він і з Романом Сущенко.

Варто зазначити, що Київ і Москва  обмінялися полоненими 7 вересня по формулі “35 на 35”. Про це особисто домовилися по телефону президенти України і РФ Володимир Зеленський і Володимир Путін. У в Atlantic Сouncil вже  попередили , чим це обернеться і для України, і для президента.

Нагадаємо, раніше “Діалог.UA” повідомляв, що Сенцов після звільнення  зробив гучну заяву про Порошенко.

 

Джерело

Sharing is caring!