“А що красивішої не знайшлося?”: Олег Винник вперше показав свою дружину. Вовчиці шаленіють!

Новини

Нарешті сталося. Популярний український співак Олег Винник дуже довго приховував не тільки свою дружину, але і її ім’я. Хоча в пресі давно припускають, що Винник живе зі своєю бек-вокалісткою Таюне.

Цьому з’явилося підтвердження і від Юрія Горбунова, який опублікував в соціальній мережі фото, де він позує зі своєю дружиною Катею Осадчою, Олегом Винником та його бек-вокалісткою Таюне. Кохана сфотографувалася поруч з Винником, а співак її ніжно обійняв. Той факт, що на фото зняті також Горбунов з Осадчою доводить, що на знімку зображені пари.

“ЯКЩО Б МИ З КАТРУСЕЮ СПІВАЛИ, ТО РАЗОМ З ОЛЕГОМ ВИННИКОМ ТА ТАЮНЕ БУЛИ Б АББА!”, – ПІДПИСАВ ЖАРТІВЛИВО ФОТО ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

Неоднозначний підпис Горбунова ще раз підтвердив той факт, що Олег Винник живе з Таюне разом. Зустрічаються вони ще зі студентських часів, а їх син зараз навчається за кордоном.

Багато підписниць вже встигли написати, що Таюне та Винник дуже схожі і разом виглядають щасливою парою. А співають разом – ще краще. Деякі підписники, правда, звинуватили Таюне у зловживанні пластикою.

“ГАРНА У ВИННИКА ДРУЖИНА,ТАКА МИЛЕНЬКА 😍, ЯКІ ВИ ВСІ КРАСИВІ, ЯК ВИ ПІДХОДИТЕ ОДНЕ ОДНОМУ, ВОНА ПЛАСТИКУ НЕДАВНО РОБИЛА, ОБЛИЧЧЯ ДИВНЕ?, ЙОЙ, НАЩО, ЙОМУ ТАКА СТРАШНА, ЩО КРАСИВІШОЇ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ?”

Джерело

Sharing is caring!