Тренди окулярів 2020: нові форми, стилі і забарвлення

Краса

Мода завжди непостійна і змінюється кожен сезон.

Щось стає трендом, а щось перестає ним бути. Аксесуари також схильні до змін. Наприклад, окуляри. Нові форми, стилі і кольори в моді 2020 року порадують своєю різноманітністю, інформує Ukr.Media.

Окуляри оверсайз

Цього року в моді буде гіперсайз в оригінальній оправі. Форми різні, починаючи від квадрата і, закінчуючи метеликами. В якості декору можуть бути використані квіти, метелики, візерунки, стрази і багато іншого.

Позитивним моментом гіперсайз очок є те, що з ними можна створити яскраві і неповторні образи. З негативних моментів — це правильний підбір за типом обличчя. Як і будь-які інші аксесуари окуляри важливо правильно підібрати, оскільки обрана вами модель може підійти не кожному.

Окуляри авіатори

У цьому сезоні також популярні окуляри авіатори, які давно всім відомі. По-іншому їх називають крапельками. Класична модель зазвичай відрізняється від інших тоненькою металевою оправою в поєднанні з лінзами темних кольорів. Однак, цього року у тренді моделі з яскравими лінзами, що надає яскравість і невимушеність.

Круглі окуляри

Дана модель підійде дівчатам з овальною або трикутною формою обличчя. Розмір, колір лінз і оправа з декором не мають великого значення. Підійде абсолютно все.

Прямокутні окуляри з пластиковою оправою

Характерна риса даної моделі полягає в тому, що вони мають пластикову оправу. Вона може бути, як прозора, так і кольорова. Відмінно поєднується з кольоровими лінзами і стилем оверсайз. За допомогою такої моделі окулярів образ набуває легкість.

Лінзи омбре

Техніка омбре використовується не лише в тканинах, манікюрі і макіяжі. Вона настільки популярна, що дійшла навіть до окулярів. Кольорові або класичні лінзи добре виглядають в різних формах і стилях. Кольори можуть бути, як класичні, так і яскраві.

Окуляри з ефектом котячого ока

Такі окуляри надають обличчю чарівності і привабливості. Поєднувати їх можна з діловими нарядами або образами в стилі casual. В цих окулярах також можуть зустрічатися лінзи в техніці омбре, які чудово будуть доповнювати образ. Колір залишається на вибір самої дівчини.

Sharing is caring!