Наречена не хотіла яскравого макіяжу, але візажист її не послухав – і ось результат

Краса

Для більшості дівчат весілля – один з найважливіших днів у житті. Підготовка до цієї події часом займає місяці і навіть роки. Важлива кожна деталь, особливо, якщо це стосується зовнішнього вигляду нареченої – від сукні до макіяжу.

До речі, про макіяж! Героїня нашої сьогоднішньої історії не фанатка яскравих фарб на своєму обличчі. Однак знаючий свою справу візажист вирішив не слухати побажання нареченої і зробив все по-своєму. Це було вірним рішення, адже результат нареченій дуже сподобався.

Виразність і чарівність

Мабуть, якщо потрібно буде в двох словах описати даний макіяж, то звучати це буде так: виразність і чарівність.

Назвати його яскравим, і вже тим більше вyльгаpним, язик не повернеться. Але разом з тим він вельми виразний і вдало підкреслює природну красу нареченої.

Варто віддати належне майстру: він дуже грамотно підібрав відтінки, якісно вивів всі контури і лінії, а також відмінно попрацював над розтушовкою.

Образ дівчини вийшов дуже чуттєвим, ніжним і романтичним. Коли наречена глянула в дзеркало, щоб оцінити результат, вона сама себе не впізнала.

Що й казати – робота справжнього профі!

Але не кожна дівчина буде рада тому, що візажист використовує її як поле для експериментів. Особливо, коли мова йде про такий важливий день.

Подібна ініціативність може обернутися для нареченої як мінімум зіпсованим настроєм. А для візажиста, який хотів як краще (а вийшло як завжди) – цебром негативу.

Однак цей експеримент вийшов на 100% вдалим. Тільки подивіться на щасливу посмішку нареченої!

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Sharing is caring!