Дівчина наважилася показати підписникам власне обличчя без косметики, але для такого вчинку їй знадобилося 10 років

Краса

Показавши себе без косметики, дівчина нарешті розповіла, що вона була вимушена ховати під нею.

Блогерка з Австралії вирішила показати своїм підписникам, як вона виглядає без макіяжу, і розповісти, які почуття ховаються за цим простим, на перший погляд, вчинком. Виявилося, дівчина йшла до цього десять років, а переоцінити себе і свою зовнішність допомогла (або примусила) популярність, інформує Ukr.Media.

Австралійська блогерка Лорен Кертіс почала записувати свої перші відео про б’юті-індустрію у 2011 році, коли дівчині було 18 років. Тоді ідея про те, щоб ділитися з іншими своїми знаннями про красу, здалася їй дуже привабливою, і реакція людей її приємно здивувала.

Дуже швидко у неї утворився фан-клуб, а до 2020 року кількість її підписників на YouTube склала вже 3,5 мільйони осіб. Попри очевидний прогрес, Лорен довелося пізнати і зворотний бік медалі, адже виявилося, що у нешкідливого заняття є свої побічні ефекти.

Дівчина зізналася, що те, що починалося як дійсно невелика спільнота людей зі всього світу, які взаємодіяли з її відео, незабаром змінилося, коли її канал став більш успішним.

“Це було досить скромно і у дуже невеликих масштабах, тому це було безпечне та сприятливе місце. Але чим успішнішою я ставала, тим більше людей засуджували мене і майже всі зосереджувалися на моїй зовнішності.”

За словами Лорен, вона стала отримувати дедалі більше негативних висловлювань від підписників у найбільш несподіваних ситуаціях.

“Були часи, коли я публікувала селфі, і люди говорили щось на кшталт: “Ти погладшала?”, “Твоя шкіра виглядає погано”, “Ти виглядаєш набагато краще з макіяжем” або “Ти підробка”. Через це у мене з’явилася параноя щодо того, що я роблю і показую. Якщо я зроблю десь помилку, то у коментарях мене відразу розірвуть.”

Кілька років тому негатив почав настільки тиснути, що Кертіс, за її словами, досягла “переломної миті”, яка допомогла їй почати зовсім інше життя, сповнене розсудливості та впевненості у собі. Для цього їй потрібно було показати своє справжнє обличчя. 26 лютого у своєму акаунті в інстаграмі, за яким стежать 1,3 мільйона підписників, дівчина опублікувала дві фотографії: на одній блогерка без мейкапу, на іншій — гарно нафарбована. У описі до посту Лорен розповіла, що для неї насправді означають ці знімки.

“Мені знадобилося 10 років, щоб повністю усвідомити і зрозуміти це, але це одне і те ж саме обличчя. Ті ж цінності і переконання. Та ж мораль. Та ж сама особа. І вони справді гарні люди. Так чому ж я провела стільки років, приховуючи одне і випинаючи інше? У когось можуть бути більш довгі вії, рівний відтінок шкіри і великі губи, але чи дійсно це виправдовує той сором, який я відчувала, коли показувала те, чого не було?”

Кертіс зізналася, що вона мислила поверхнево десять років тому, але більше не хоче повторювати своїх помилок.

“Мені все одно не важлива ваша думка. Ваші думки не є відображенням мене як особистості і ніколи не будуть ними. Те, як я виглядаю, складає найменшу частину того, хто я і хто ти є, тому не дискредитуй все, що робить тебе визначним, зосередившись на одному маленькому шматочку цієї головоломки.”

І підписники оцінили визнання блогерки та підтримали її компліментами.

  • Ти чудова.
  • Це найкрутіший пост, який ти будь-коли робила. Спасибі!
  • Обидві фотки чудові.

З будь-якими параметрами найголовніше — це вірити у себе і не відступати від своєї мети.

Sharing is caring!